Ako schudla Lucia Cuperová 8 kíl za 2 mesiace

Lucia si po štyroch rokoch uvedomila, že pribrala 18 kíl! Chcela sa ich zbaviť a začala cvičiť a chudnúť sama. Jej neodborný postup jej nielenže nepriniesol úspech, ale mal opačný efekt.

Preto oslovila odborníkov a výsledok sa dostavil veľmi rýchlo. Neľutuje! 

Je 8 kíl za 2 mesiace dostatočná rýchlosť?   Chcete aj vy schudnúť ako schudla Lucia?


Prvý kontakt

Uskutočnil sa cez facebook kde Lucka napísala, že by chcela začať cvičiť. 
 

Na úvod vstupná diagnostika

Dohodli sme si stretnutie na ktorom absolvovala vstupnú diagnostiku
Počas diagnostiky sme si ozrejmili stravovacie návyky, ktoré ako sme zistili neboli veľmi dobré. 

 

Ako začala chudnúť

Lucka začala cvičiť s trénerom realfit tímu Jožkom Zábavníkom. Trénovala trikrát do týždňa a postupne zapracovala nami navrhnutý stravovací plán do svojho každodenného života. Tréningy boli zamerané na precvičenie celého tela pomocou funkčných tréningov, trx, lebert systému a voľných váh (činiek). 

 

Prvý mesiac schudla 4,5 kg

Za prvý mesiac sa Lucke podarilo schudnúť 4,5 kg čo ju namotivovalo aby zabrala aj ďalej. Po mesiaci sa intenzita tréningov zvýšila, aby si telo nezvyklo na danú záťaž. Jožko jej tréningy maximálne spestril a dohliadal, aby Lucka zo seba dostala naozaj maximum. 

 

Po dvoch mesiacoch schudla 8 kg

Výrazne sa to prejavilo na zoštíhlení v páse , bokoch a zadku.

 


Vstupná diagnostika, ktorou začíname každú spoluprácu s klientom je veľmi dôležitá. Oboznámime sa  so stavom v akom sa klient nachádza, spresnime si jeho cieľ, očakávania. Spravíme základné ujasnenie v strave a tréningu. 


Ako schudla - niekoľko zvedavých otázok na Luciu 

Radoslav Cabúk

sa pýta

Lucia Cuperová

odpovedá

Prečo si nás oslovila, Lucia?

„Za štyri roky som pribrala 18 kíl, bohužiaľ, že som si to "všimla" až po štyroch rokoch :). Keďže som odsudzovala ľudí, ktorí chodia cvičiť s trénerom, začala som teda chudnúť sama doma zmenou stravy a behaním, čo malo opačný efekt. Nakoniec som sa predsa len odhodlala osloviť trénera (moja posledná možnosť) . Preto som sa ti ozvala a dohodli sme si stretnutie“.


Ako si vnímala vstupnú diagnostiku?

„Hneď po prvom stretnutí som odchádzala z fitka s veľmi dobrým pocitom, aj napriek tomu, že som ešte necvičila, pretože si mi rozumne vysvetlil, čo robím zle a čo dobre. Poskytol si mi informácie ohľadom stravovania, o ktorých som nevedela a samozrejme robila som všetko naopak. S jedálničkom, ktorý si mi pripravil, som sa zo začiatku dostávala do rozporu sama so sebou, no po čase sme sa skamarátili :). A zoznámil si ma s mojím trénerom Jožkom Zábavníkom."


Ako si spokojná so svojim osobným trénerom?

„ Cvičím cca 3 krát do týždňa. Prvý mesiac sa so mnou Jožko trápil, alebo ja s ním :D, za čo sa mi moje telo aj odvďačilo tým, že som zhodila 4,5 kg. Jožko je skvelý tréner, nie nadarmo má priezvisko Zábavník, no je aj rozumne prísny, čoho dôkazom sú výsledky jeho klientov. Schudla som 8kg za 2 mesiace. :-) "


A čo ďalej? Pokračuješ v cvičení?

"Keďže výsledky sú tou najlepšou motiváciou, tak sa nevzdávam a pokračujem ďalej, určite pod dohľadom trénera, pretože sama by som nikdy nedosiahla to čo teraz a verte či nie, neraz som sa o to pokúšala :)"


realfit-presov
Blahoželáme Lucke k jej výsledkom! Držíme jej prsty v ďalšom úspešnom napredovaní. Samozrejme sa budeme maximálne snažiť byť jej nápomocní, aby svoj cieľ dosiahla čo najskôr. 
 
Ďakujeme za prejavenú dôveru. 
Nie je pre nás nič krajšie ako spokojný klient!