Chudnutie brucha

Spolupráca s Ondrejom začala netradične. 
 

Na úvod prieskum trhu

Pred tým ako sa Ondrej rozhodol začať cvičiť s nami, urobil si prieskum posilňovní a trénerov v nich. 
Po rozhovore s Radoslavom Cabúkom a prejdení si našich referencií na stránke www.realfit.sk, sa rozhodol začať cvičiť s nami. 
 

Chudnutie brucha začína

Ondrej absolvoval na úvod vstupnú diagnostiku. Podľa výsledkov vstupnej diagnostiky, dostal na mieru pripravený stravovací plán. 
Jeho tréningy dostal na starosť osobný tréner Jozef Zabavnik.
 

Stravovací plán na mieru

Ondrej stravu viac menej neriešil. Dôležité pre neho bolo, aby mal dostatok energie na prácu na stavbe. 
Naším cieľom nie je robiť krátkodobé diéty, ktoré majú efekt na krátky čas a potom nastáva „jojo“ efekt. 
Vždy prispôsobíme stravovací plán možnostiam a potrebám klienta. Čo je hlavné, robíme úpravu stravy s cieľom získania stravovacích návykov, ktoré klient dokáže dodržiavať dlhodobo. Rovnako tomu bolo aj v Ondrejom prípade. Vďaka tomu Ondrej nemal žiadny problém upraviť svoje stravovanie.
Ondrej Fedor - chudnutie brucha

Chcete aj vy schudnúť z brucha ako Ondrej?

Kliknite na tlačitko a objednajte si osobného trénera.
 

Bez skúseností s cvičením

 
Keďže Ondrej nemal doteraz s cvičením skúsenosti nebolo jednoduché naučiť ho správne cvičiť. Aj napriek tomu vďaka svedomitému prístupu jeho trénera Jožka a Ondrejovmu odhodlaniu, napredoval veľmi rýchlo. Cvičil trikrát do týždňa prevažne v posilňovni. Jednotlivé svalové partie mal rozdelené do troch dní, takže počas týždňa postupne precvičil celé telo. 
 

Po troch mesiacoch

Ondrej sa za 3 mesiace zbavil 10 kilogramov tuku. Rozšírili sa mu ramená, vytvaroval hrudník a čo je asi najhlavnejšie, jeho chudnutie brucha slávilo úspech.
 

Čo na to Ondrej

 
Ako vníma cele cvičenie a spoluprácu Ondrej? Takto mi odpovedal: 
Aj keď som na začiatku neveril, že z toho niečo bude, som totiž od prírody neveriaci Tomáš :-), po mesiaci cvičenia a upravenej strave sa dostavili prvé výsledky. Všetko to ide ako po masle aj vďaka môjmu osobnému trénerovi Jožkovi Zábavníkovi. Ochotne mi ukáže a poradí ako správne cvičiť, aby som sa zbytočne nezranil. Naše hodiny cvičenia prebiehajú v uvoľnenej, priateľskej atmosfére a aj vďaka tomu nám ubehnú rýchlo ako voda. Všetkým, ktorí ešte váhajú, či začať cvičiť to z vlastnej skúsenosti odporúčam. Ja tiež v tom určite hodlám pokračovať aj naďalej, lebo je to pre mňa to pravé orechové...“
 

Poďakovanie a gratulácia

 
Veľmi sa tešíme z Ondrejovho úspechu. Sme radi, že nám dal šancu s ním spolupracovať. 
A ako môžete vidieť, spolupráca bola úspešná. Bola asi nie je správne vyjadrenie. Ondrej na sebe pracuje pod našim dohľadom ďalej a preto môžeme povedať, že je úspešná. Prajeme Ondrejovi veľa úspechov a to nie len v cvičení, ale aj v živote!