Skúsenosti našich klientov

Ahojte vsetci, ktorí ste sa rozhodli prečítať si mojich par viet o spolupráci s chalanmi u realfit. Asi pred dvoma mesiacmi som sa po prvy krát odhodlal navštíviť fitcentrum. Bol som a este stale sa považujem za nováčika a prave preto som sa rozhodol obrátiť sa na chalanov z Realfit. Hneď po prvom stretnutí, na ktorom ma odvážili a pomerali, som dostal upravený jedalnicek ušitý priamo na mna a moje potreby. Samotné cvičenie s osobným trénerom si neviem vynachváliť. Jozi si ma svojou zodpovednosťou, trpezlivosťou a profesionalitou úplne ziskal. Myslím, ze ako aj pri ostatných veciach tak aj pri cvičení je zdravie prvorade aj preto je pre mna dôležité aby na správne vykonávanie cvikov dohliadal osobný tréner. Osobný tréner vie co, kedy a ako cvicit a postará sa aj o vaše tréningové plány. Už po necelých dvoch mesiacoch cvičenia s osobným trénerom na sebe babám prvé viditeľne zmeny k lepšiemu. Vzhľadom na to, že sa počet mojich ešte voľných predplatených tréningov blíži k nule som rozhodnutý, že služby chalanov z Realfit a špeciálne Jožka Zábavnika budem využívať aj naďalej. Ak váhate, či sa do toho pustiť, tak vám vrelo odporúčam chalanov osloviť a začať. Su to naozaj profesionáli ktorým som už teraz za veľa vďačný.
Peter Mikuláš
Volám sa Zuzana a mám 32 rokov. O spoločnosti Realfit som sa dozvedela na základe seminára pod názvom Fit mama–Fit premena, ktorý zrealizovala Adriana Petrovičová a Radoslav Cabúk. Tento seminár ma veľmi oslovil a hlavne dal poriadneho chrobáka do hlavy ako jednoducho spojiť cvičenie so stravovaním. Následne som sa objednala na vstupnú diagnostiku a prvý tréning som mala 8.3.2015 s osobnou trénerkou Adrianou. Tréningom sme oslávili náš sviatok MDŽ. Mojím hlavným cieľom je rysovanie postavy, kilá v číslach sú už len detail. Po dvoch pôrodoch v krátkom čase som potrebovala dať komplet celé telo do poriadku. Cvičím trikrát do týždňa a stravu sa snažím dodržiavať každý deň. Keďže som na rodičovskej dovolenke s dvomi deťmi nie je vôbec jednoduché všetko zladiť a vybrať si ten správny čas na cvičenie. Ale v tom mi je nápomocná celá rodina za čo im veľmi ďakujem. Tréningy mi pomáhajú nielen fyzicky, ale aj psychicky. Sú pre mňa relaxom. Prvý uspokojujúci výsledok sa dostavil po dvoch mesiacoch a to 4 kg dole a 10 cm z obvodu pása a bokov. Touto cestou sa chcem poďakovať Adriane za jej trpezlivosť, dobré mienené rady a profesionálny prístup, ktorý ma motivuje podávať adekvátne výkony.
Zuzana Šebej-Kovaľová
Prečo cvičím? Hlavne cvičím pre seba. Na jednej strane kvôli tomu aby som si spevnila telo a mohla sa vždy pozrieť na seba do zrkadla a na druhej strane dodáva mi to energiu a radosť s toho, že niečo pre seba robím a nesedím doma. Cvičením vždy prejdem aj na iné myšlienky. Je to pre mňa taký „oddych" . S osobným trénerom v Realfit som začala cvičiť asi pred pol rokom. Predtým som chodievala na teabo alebo na zumbu. Sem tam som chodila cvičiť aj sama do fitka. No keďže mám problémy s chrbticou začala som cvičiť s osobným trénerom Jankom Kopaničákom z Realfitu. Naučila som sa ako správne cvičiť a držať chrbticu. Vrelo odporúčam všetkým tím Realfit. Je to profesionálny a skvelý tím, ktorý Vás bude motivovať .
Janka Dufalová
Vysoko hodnotím profesionálny, cieľavedoý a priateľský prístup trénerov Realfit.
Janka Horáková
Cvičenie s trénerom mi prinieslo úžasný pocit, že som pre seba niečo urobila - zníženie váhy, spevnenie postavy, zlepšenie držania tela, a jednoznačne - obrovské zvýšenie sebavedomia. Skvelá spoločnosť a hodinka nabitá energiou, a to aj po namáhavom tréningu. Jednoducho povedané - endorfíny sú neuveriteľnou drogou a povolenou.
Veronika Špirengová

Mirka Chovancová

Trénovať s trénerom bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť. Neznalá cvikov a ani spôsobu správneho cvičenia alebo tréningového plánu by som sa vo fitku dlho neudržala. Tréner je pre mňa rozhodne veľkým motivátorom, ktorý ma ženie vpred, ktorý mi povie „dokážeš to" aj keď ja už nevládzem ani ležať na žinenke. Odpovie mi na akúkoľvek záludnú otázku týkajúcu sa stravovania a jedálnička, ale je najmä ČLOVEKOM, ktorého vždy rada vidím, lebo viem, že tréning s ním má zmysel.... a tréning bez neho si už ani neviem predstaviť.
Mirka Chovancová
Volám sa Božena Jedláková, mám 53 rokov. Ako som sa dostala k cvičeniu? 22 rokov pracujem ako živnostníčka v obchode Fotoexpres. Keď som robila fotografie zo sôťaže trénera Radka Cabúka, spýtala som sa ho, kde cvičí. Radko je nie len človek s horou svalov, ale k tomu ešte veľmi vzdelanýy, sympatický a inteligentný človek. Pozval ma do fitness City Gym aspoň sa pozrieť a skúsiť si aspoň jeden deň zacvičiť. Mojou chorobou z povolania boli 20 ročné bolesti v krížoch, lebo pri práci stále stojím. Jasné, že sa mi nechcelo, čo ja tam vtedy 50 ročná budem robiť, ale prišla som, lebo som nechcela vyzerať neschopná. Po prvej hodine kruhového tréningu s trénerom Radkom som si povedala, že je to prvý a posledný krát. Nevládala som zísť dole schodmi. Ale prišiel nový deň a ja som bola opat novy clovek. Zacala som s Radkom cvicit pokusne prvy mesiac, zabudla som, ze mam nejake krize, lebo som sa musela sústredit na to, ako dýchat ,ako správne cvičiť. Na začiatok Vám to potrebuje niekto ukázať, ak si nechcete ublížit.Preto doporučujem aspoň na úvod začat s trénerom. Vo fitness sa mi najviac páči to, že tam nikto nerieši ani vek, ani to ako vyzeráte a akú máte postavu. Cvičenie mi dodáva neskutočné množstvo energie, radosť zo života a zdravé sebavedomie. Tento pocit chcem dopriať všetkým tým, ktorí majú vyšší vek a myslia si, že je všetko stratené. Omyl priatelia, treba začat konečne žit a mať sa rád. Na záver motto Kamila Peteraja: NA ZAČIATOK NETREBA MAŤ VEĽA, STAČÍ, ŽE SME MAJITEĽMI CIELA.
Božena Jedláková
Prečo som si vybrala prácu s trénerom a čo mi cvičenie pod jeho dohľadom dalo? Rada som si nevybrala len preto, že je člen rodiny, ale hlavne preto, že má podobné vlastnosti ako ja. Keď si niečo vezme do hlavy, nezastaví sa, kým to nedosiahne... V tom má môj veľký obdiv. Celý život som bola zvyknutá cvičiť, ale po pôrode a neskôr nástupe do zamestnania som si uvedomila, že moje predsavzatie začať opäť cvičiť len odsúvam...v duchu som sa vyhovárala na nedostatok času - pracovná doba mi končí neskôr /ako je štandardom/ a keď som sa po nej chcela venovať rodine, toho času bolo skutočne málo..."Nakoplo" ma až to, že som na 1. Prešovskom fitness plese, /ktorý Radko organizoval/ vyhrala cvičenie s fitness trénerom na mesiac zdarma. Potom už výhovorky nemali šancu a ja som sa na to veľmi tešila. Moje a Radove prestavy po 1. mesiaci boli úplne iné... Po spoločne strávenom rozhovore sme si dohodli pravidlá, pdm, a to, čo jeden od druhého očakávame a hlavne, že musím robiť na 100% to, čo mi povie, ak chcem vidieť výsledky...Výsledky sa dostavujú. Možno kilá neubúdajú tak rýchlo, ako by človek chcel, ale ako sa hovorí: "pomaly ďalej zájdeš...". Mňa teší, že cvičenie pod dohľadom osobného trénera Radoslava Cabúka mi prinieslo to, čo som od neho očakávala. Viac energie, úbytok na váhe, zväčšovanie svalovej hmoty, obnovenie stratenej viery vo vlastné schopnosti a motiváciu, že spoločne dosiahneme môj vytúžený cieľ.
Viktória Bodnárová
Ahojte! Moje meno je Jana a Radko ma poprosil o pár milých slov na adresu Realfitu. Moj prvý kontakt s Radkom bol náhodne vofitku,kde sa podujal na zástup hodiny- DanceAerobic a velmi rýchlo nás baby presvedčil na taký" jemný" kruhový tréning.Tí,ktorí Radka poznáte iste viete,že pod pojmom „jemný" som po druhom kole kruháča mala závraty,hučanie v ušiach a pocit v žalúdku nebudem popisovať.....bola to sila, ale jeho prístup sa mi veľmi páčil, tak som si vypýtala po hodine kontakt stým, že či by nedal doporiadku môjho manžela.Neustále sa sťažoval na bolesti chrbta a aj váha nebola ideálna. Tak sa začala ťažká ,ale intenzívna cesta cvičenia pre mojho manžela .Cvičenie ho chytilo,začali sa rysovať prvé svalíky, chrbát už prestal bolieť a ked sme pridali beh a upravili stravu ,išli dole aj kilá. Teraz trénujeme s Jankom,píšem trénujeme ,lebo aj ja sa k nim pridám, Janko nás zvláda obidvoch a presne vie, čo nám má naordinovať!!! Ste super chlapci,máme Vás radi!!!! P.S.: ale to Vaše preciťujem , vychutnávam........ Janka a Peťo Oľhovci
Janka a Peťo Oľhoví
Je fajn stretnúť profesionálov vo svojej oblasti. Je ešte lepšie, keď sú tí profesionáli súčasťou Vášho života a pozitívne ho menia. K takým úspešným odborníkom určite patrí náš tréner Janko Kopaničák, ktorému ďakujem za jeho profesionálny a ľudský prístup. Rovnaké poďakovanie patrí aj šéfovi Realfit tímu – Radovi Cabúkovi, ktorý nám tohto skvelého trénera sprostredkoval. S Realfitom je život naozaj fit!
Marek Chovanec
V mladosti som sa aktívne venoval lyžovaniu, plávaniu a windsurfingu, no s pribúdajúcimi rokmi som úplne spohodlnel a dlho som pre seba a svoje telo nerobil nič. V poslednej dobe mi však kondícia už začala robiť problémy a i základné veci boli pre mňa namáhavé (nehovoriac o oblečení). Bolo jasné, že s tým niečo musím urobiť. Príkladom sa mi stala moja dcéra Lea, na ktorej som videl, že keď sa chce a robí sa to dobre, tak to ide. Vďaka trénerovi Radovi Cabúkovi, jeho radám v stravovaní a vedeniu pri cvičení sa po troch mesiacoch cítim oveľa lepšie a ďalší vývoj, dúfam, uvidíte na fotkách
Martin Klein
Cvičiť s osobným trénerom som začala pred mesiacom. Predtým som cvičila sama alebo len na skupinových cvičeniach. Váha však dole nešla a pridruzili sa aj zdravotné problémy s kolenom. cvičenia vo fitku som sa vždy tak trochu obávala. Cítila som sa ako nemotorne drevo každý tréning s osobným trénerom Radom Cabukom z realfitu však menil môj názor. Naučila som sa ako správne cvičiť aj s ortezou na nohe a to hlavne je tiež to že ručičky na váhe sa začali opäť hýbať smerom dole. Za mesiac som ubrala 3 cm v páse aj bokoch. Tím realfitu vrelo odporúčam amatérom, profikom, ľuďom so zdravotnými problémami. Sú profesionálni ale predsa ľudský a hlavne dokážu motivovať aj tých posledných bemilovnikov športu. Cvičíme predsa pre seba. Pre svoje zdravie
Michaela Schifferová
Prečo cvičím s trénerom? Cvičenie ma predovšetkým baví. Mnohí si vravia, že cvičenie je strata času. Práve preto cvičím rada pod dohľadom trénera. Nechcem v posilňovni svoj čas premárniť nesprávnou technikou cvičenia alebo nedostatočnou intenzitou, nesprávnymi návykmi cvičenia alebo tréningovým stereotypom. Tréner pre mňa predstavuje disciplínu počas tréningu, pravidelnosť, ako aj zdokonalenie techniky cvičenia. Na trénerovi by malo byť vidieť, že sám sa riadi svojimi radami, že cvičí a je vo forme. Že sa vzdeláva a trénersky vyvíja. Má byť predovšetkým príkladom pre svojich klientov a tiež by si mali sadnúť aj po ľudskej stránke. Ja takého trénera mám a preto rada cvičím pod jeho dohľadom. S mojím trénerom Jankom je cvičenie zábavou :))
Monika Tomanová
S trénerom z tímu Realfit cvičím už takmer tri mesiace. Keďže som predtým schudol viac ako 25 kg pomerne rýchlym tempom, mojou prioritou bolo spevnenie postavy a zväčšenie objemu chudnutím zredukovanej svalovej hmoty. Napriek tomu, že v cvičení už nie som úplný začiatočník, rozhodol som sa pre tréning s trénerom Realfit, najmä kvôli odbornému dohľadu a motivácii, ktorú poskytuje. Technicky správne vykonávanie cvikov, rozloženie síl v rámci tréningu a konzultovanie správneho stravovania, aj s tým sa vždy s plnou dôverou obraciam na trénera.
Gabriel Klein
Približne pred mesiacom som sa rozhodla pre osobného trénera. Na základe pozitívnych ohlasov, som si vybrala REALFIT. A bola to ta najlepšia voľba. Na prvom stretnutí som absolvovala vstupnú diagnostiku. Dostala som jedálniček, na ktorý som si rýchlo zvykla a začala som cvičiť. S trénerom Jožkom cvičím už mesiac a som veľmi spokojná. Tréningy sú ťažké, no stoja za to. Neľutujem že som sa na to dala, pretože sama by som nedokázala ani polovicu toho čo s trénerom. Po mesiaci sa cítim menej unavená a hlavne ľahšia. Realfit tím môžem len odporúčať!
Janka Vargová
Nikdy som do posilňovne nechodil, no po odhodlaní využiť službu osobného trénera a prvých tréningoch ma cvičenie zaujalo. Po prvom mesiaci išli už prvé kila dole. Je to dobra motivácia ak idú kila dole, mam lepšiu kondíciu, viac toho zvládnem a aj lepšie vyzerám. Za to všetko vďačím samozrejme aj osobnému trénerovi Jankovi z Realfit-u, že ma viedol tou správnou cestou aj keď niekedy to bolo ťažké. Hlavné je nevzdávať to pri prvých neúspechoch. Tí ktorý váhate isť do fitka skúste to a s pomocou trénera určite dosiahnete to čo od toho očakávate.
Peter Slávik
Ešte pred rokom som do posilňovne nevošiel ani omylom, ale momentálne je pre mňa cvičenie s Jankom Kopaničákom relaxom a unikom z každodenného pracovného zhonu...cítim sa naozaj skvelo...oddýchnem si a načerpám energiu do prace...spoznal som tu aj partiu skvelých ľudí okolo rada Cabúka, ktorí mi poradili nie len v oblasti cvičenia ale aj stravovania a životosprávy...aj vďaka nim sa môj život rapídne zlepšil
Dávid Tirpák
Ľudské telo je nádherný mechanizmus, ktorý keď sa správne ovláda dokáže pútať pozornosť a zraky okolia. Najkrajšie na ňom je to, že sa nedá tak ľahko oklamať. Kdekoľvek inde v práci, v škole, pri domácich povinnostiach, keď sa uleješ nemusí to nikto spozorovať. Pokiaľ sa uleješ v strave, alebo v tréningu výsledky sa dosahujú veľmi ťažko. Preto je dôležité naučiť sa ovládať a vyhľadávať pomoc odborníkov, ktorý vedia ako nato ... Každý športovec, či už vrcholový, alebo amatér potrebuje pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov a cieľov, bezpochyby, pomoc trénera. Najväčšou chybou každého začínajúceho nadšenca fitness je, že začnú a skončia pri pozeraní videí na youtube, na ktorých ani samotní aktéri nepoužívajú správnu techniku. Chémia medzi trénerom a klientom je veľmi dôležitý aspekt. Uvedom si, že pokiaľ budeš so silami na dne, bude to práve tréner, ktorý ti podá pomocnú ruku a pomôže ti vstať! Bude to tréner, ktorý sa spolu s tebou bude tešiť z Tvojich výsledkov, bude to tréner s ktorým budeš zdieľať svoje pocity. Stane sa tvojim priateľom a ty ho nebudeš chcieť sklamať rovnako ako ani seba. Dôležitý je výber! Zisti si, ako dlho sa venuje fitness, aké výsledky má on a aké majú jeho klienti . Pokiaľ chceš dosiahnuť svoj cieľ, získať čo najviac vedomostí, naučiť sa techniku cvičenia, naučiť sa správne stravovať a pomôcť zmeniť svoj životný štýl, nečakaj a nezanedbávaj sa naďalej, ale vyhľadaj čo najskôr trénera ...
Matúš Maník
V minulosti som športoval a venoval sa súťažne futbalu. Po skončení kariéry som začal podnikať, pribúdali povinnosti, rozvoj firmy, výstavba rodinného domčeka, rodinka s 3 deťmi a stále v jednom zhone a pracovnom nasadení. Neraňajkoval som, počas dňa nebol čas na jedlo a až doma som dohnal všetko, čo som v stravovaní cez deň zameškal. Priberal som, ale čo bolo horšie strácal som energiu a bol som skoro unavený. Stres spôsoboval bolesti hlavy a migrénu a bol som často a rýchlejšie náchylný na nervozitu a reagoval som často podráždene. Vedel som, že musím niečo pre seba, pre firmu aj rodinu urobiť. Tak to už dlhšie fungovať nemohlo. Rozhodol som sa pre návštevu fitka a pravidelne cvičenie. Počiatky neprinášali želane výsledky. Cvičil som sám, veľmi živelne a hlavne dnes už viem, že špatne. Na odporúčanie rodinky som si objednal program s trénerom Radoslavom. Ten ma postupne naučil, pravidelnosti, správnemu cvičeniu, vypracoval jedálny lístok a vysvetlil ako to funguje aj ako to nefunguje v stravovaní, čo je dobré a čo je zlé. Naštartoval nie len môj metabolizmus, ale aj mňa a kila postupne ubúdali, tuk sa pálil a začínal som sa fyzický cítiť lepšie a lepšie. Tréningové jednotky boli a stále aj sú zaujímavé a pestré. Teraz sa cítim fyzicky oveľa lepšie, ale tiež psychicky mi cvičenie pomáha. Prestali aj migrény, či iné bolesti hlavy. Viem, že cvičenie potrebujem a cvičenie s Radoslavom si užívam. Vždy som chcel byť najlepší a vyberal si to najlepšie. Preto cvičím s Radoslavom. Vie, čo potrebujem i ako to dosiahnuť, vie motivovať i poradiť. Aj vďaka nemu sa necítim na 50-ku.Je to skutočne len dosť vysoké číslo.
Ľuboš Maník
Každý kto začína s cvičením, by mal poriadne zvážiť, čo od toho očakáva. Keď si chceš len vydýchnuť, či načerpať sily v novom prostredí a kolektíve, tak nech sa darí no pre tých, ktorí chcú naozaj cvičiť a chcú sa aj niekde posunúť je tréner nevyhnutnosťou. Správny tréner Vás naučí, ako a čo cvičiť no celý úspech a konečný výsledok závisí len a len na vás. Cvičenie s Radom mi rozšírilo obzor o nové cviky a dodalo mi potrebnú silu a odvahu posunúť sa opäť o niečo ďalej. A za to mu ďakujem,
Michaela Maníková
Cvičeniu s Radom sa venujem, s malými či väčšími prestávkami, už dlhší čas, dá sa povedať aj roky. Chuť na cvičenie je skoro stále ale Rado funguje ako skvelá motivácia, v tých slabších momentoch. Ak sa aj ráno nechce, už len pocit, že v posilňovni na mňa niekto čaká, ma rýchlosťou blesku vyženie z postele a takýto začiatok dňa je na nezaplatenie. Alebo naopak, ak po ťažkom dni chce človek zaliezť niekam pod perinu, nie je nič lepšie, ako sa len predsa premôcť a ísť cvičiť. Skvelá bodka za celým dňom a ten pocit, keď si človek ledva zobuje tenisky a vyzlečie prepotené tričko trasúcimi rukami (nie je nič horšie, ako sa priznať Radovi, že Sa Vám nechce- je to skoro niekedy neuveriteľné, asi bude zázračný, ale on Vás presvedčí, že energie a sily máte ešte dostatok a patrične Vám to v podobe zadaných cvikov aj ukáže, správne namotivuje- niekedy ho chcete aj udrieť pri jeho motivačných výkrikoch, ale dáte to!!! ) ............. na nezaplatenie Možno by si niekto myslel, že cvičenie energiu odoberá, ale práve v tomto prípade je to naopak. Cvičením sa uvoľní kopec pozitívnej energie, ktorá ma naladí na celý deň a okrem iného človek má aj dobrý pocit sám so seba. Možno si teraz poniektorí povedia, že to všetko sa dá aj bez osobného trénera, stačí len pevná vôľa, ale musím oponovať. Áno, je to možné , ale nikdy nemáte istotu, že cvičíte technicky správne, efektívne, so správnou spätnou väzbou na Vaše telo. Práve cvičenie s mojim osobným trénerom mi dáva istotu, že cvičím správne a má to ten pre mňa želaný efekt. A individuálny prístup, ktorý u Rada nájdem, je naozaj „nad zlato". Stále príde vhod podpora a pomoc niekoho, kto Vám tento proces „premeny k lepšiemu" čo najviac uľahčí a zameria sa na vašu konkrétnu situáciu.
Drahoslava Gmitroová
Pre Radoslav Cabúk a značka Realfit? Cvičeniu v posilňovni som sa začala intenzívnejšie venovať v marci 2013,darilo sa mi byt v určitom pravidelnom intervale skoro 9mesiacov pod dohľadom iného trénera. Medzitým prišla do môjho života veľká zmena- zomrel mi otec Nedokázala som sa nijako nabudiť a opäť začať, potrebovala som proste čas, aby som sa dala po psychickej a fyzickej stránke do poriadku. Až prišiel zlom začiatkom tohto roka. S Radkom cvičím od polovice januára 2015 a snažím sa tréningy praktizovať 3-4x v týždni/pondelok, streda, piatok, sobota/ráno o 8:00.stalo sa mi raz že mi chrípka neumožnila pokračovať intenzívne v cvičení a bola som odrovnaná na 2tyzdne.a vtedy som si uvedomila ako veľmi mi to pravidelne cvičenie s nim chyba!!!cvičiť ráno je ideálne a skvele na nabudenie sa na cely dlhy deň predo mnou. Pači sa mi pestrosť tréningov čí už ide o cvičenie v posilňovni na strojoch, cvičenie s vlastnou váhou, "makačka" na nohy, TRX, funkčný tréning čí tzv. bránky, ktoré sa zdajú byt neškodné no po 1.kole je človek skoro odrovnaný No to ma nabudí makať ďalej! Rado je skvelý motivátor, ktorý vie človeka nabudiť a povzbudiť, aby na sebe makal aj keď ma zlú náladu, nechce sa mu alebo proste ma zlý deň. Páči sa mi niekoľko jeho hlášok ako: "To nevadí že už nevládzeš ,len to docvič" alebo "Nepoznáš bolesť" .Ta 2.hlaska ma stále nabudí, keď som už total, KO. Teraz už budú skoro 4.mesiace čo spolu makáme a ja som veľmi rada, šťastná a vďačná Radkovi, že sa cítim nabudená, plná energie, o niekoľko kg ľahšia a štíhlejšia nielen v bokoch ale aj v pase Najprv mi veľmi záležalo na tom, aby váha išla koleno teraz som šťastná keď vidím na oblečení čo všetko mi sedí lepšie na mne. Váha ide síce pomalšie ako som si predstavovala no v centimetroch je to podstatný rozdiel. Tím Realfit odporúčam nielen mladým ľuďom, ale aj starším, tehotným ženám čí ženám po pôrode, komukoľvek so zdravotnými obmedzeniami čí už ide o kolena, ramena, kĺby, chrbticu čí platničky. sú to odborníci na akýkoľvek problém. Som rada že moja voľba padla na Realfit a konkrétnejšie na Radoslava Cabúka!!!Radko veľká vďaka! A zajtra opäť makáme ďalej!!!!
Daniela Vaňová
Moja cesta k cvičeniu, teda aby som bola presná, cesta celej mojej rodiny k cvičeniu s Radom Cabúkom a Realfitom sa začala minulý rok v septembri. Bola som rozhodnutá za každých okolností pomôcť svojej dcére v boji s nadváhou. Keďže synovi sa nesmierne pevnou vlastnou vôľou podarilo za veľmi krátky čas schudnúť, boli sme i s dcérou motivované a zároveň sme vedeli, že u nej to bez pomoci nepôjde. Pri hľadaní informácií o niekom, kto by sa jej ujal (vtedy ešte dúfajúc, že presvedčím aj manžela, aby sa pridal), som sa dostala k Radovej e-mailovej adrese a napísala mu, ako sa veci majú. A musím povedať, že to bolo výborné rozhodnutie. Od prvého stretnutia nás presvedčil, že v tom, čo robí, je profík a navyše, že je príjemný a chápavý človek s citlivým prístupom. A takto postupne som sa k dcére, manželovi a synovi, ktorý dolaďuje formu s Jožkom Zabavnikom, pridala i ja. Čas, ktorý spolu trávime vo fitku, nás ako rodinu spája a pre mňa je zadosťučinením, že sme všetci pochopili, že byť fit je dôležité!
Gabriela Kleinová
Cvičenie s tímom Realfit je skvelou príležitosťou ako sa rozhýbať, spáliť nejaké kalórie, odreagovať sa a dobiť sa pozitívnou energiou. Ja osobne cvičím s trénermi z Realfitu už dva roky a stále ma to baví. Je jedno s kým cvičím, lebo viem, že všetci z tímu sa snažia poskytnúť čo najlepší a najvhodnejší tréning. Tréningy sa nikdy neopakujú, vždy prídu s niečím novým, a preto to nikdy nie je nuda. Z každého tréningu odchádzam spokojná, a hoci sa mi niekedy nechce, nikdy nie je čo ľutovať.
Tatiana Jeremiášová
Cvičenie s realfitom mi dalo ale aj zobralo veľa. Dalo mi množstvo pozitívnej energie, väčšie sebavedomie, ale aj možnosť spoznať príjemných ľudí. A vzalo mi to kilá navyše, za čo som vďačná svojmu trénerovi Jankovi, ktorý je veľký profesionál, ale je aj ľudský a príjemný spoločník pri cvičení. Cvičenie s realfit tímom odporúčam každému, kto potrebuje nabrať kondičku, zhodiť kilá navyše a zmeniť svoj život k lepšiemu. Profesionálny prístup zaručený!
Stanislava Cipková
Cvičím celý život. Milujem tanečné hodiny a skupinové cvičenia na hudbu ale.....ak človek chce naozaj dosiahnuť nejaký výsledok potrebuje individuálny prístup. A preto cvičím s chlapcami z Realfitu. Nemám ideálnu postavu a nikdy ju mať nebudem. Nikdy sa nedostanem do tej kolonky "pred a po" pretože som lajdák na stravu. Ale nebolí ma chrbát, som pevnejšia a pri poslednej túre v horách som zistila, že sa mi ide veľa ľahšie . Preto si myslím, že trénovanie s osobným trénerom dá benefit každému. Aj keď nie je na prvý pohľad viditeľný. Športu zdar. :-)
Eva Sabová
Vyskúšala som niekoľko fitnescentier a odnášala som si z nich rôzne skúsenosti. Očakávania boli vždy veľké ale nezodpovedali výsledkom. Pred necelým mesiacom som navštívila tím odborníkov z Realfitu. Stretla som sa s odbornosťou a príkladným individuálnym prístupom, ktorej výsledkom bolo upravenie jedálnička. Nasledovali cvičenia s osobnou trénerkou Aďou Petrovičovou, ktorá ma vždy vedela motivovať. Aďa sa mi dôkladne venuje na každej hodine, popíše a predvedie nový cvik s tým, že pravidelne intuitívne stupňuje záťaže a intenzitu cvičenia, čím prekvapí hlavne mňa. Po prvých hodinách som bola skalopevne presvedčená, že Aďou nastavené cvičebné limity nikdy nedosiahnem. Avšak entuziazmus a pravidelné podnecovanie po 3 týždňoch už má viditeľné výsledky. Práve toto je dôvod prečo si vybrať práve tím odborníkov z Realfitu.
Veronika Mikitová
Vstavanie niekoľko krát v noci, ráno o 6 budíček a ísť cvičiť???Tak toto určite nedám. Nedá sa to zvládnuť. Pochopila som, že všetko sa dá ak človek chce a ma tú možnosť vypadnúť aspoň na chvíľku z domu. Neverila som, že to zvládnem, no neustála podpora a povzbudenie od mojej trénerky Adriany mi veľmi pomohla. Je to super človek, ktorý sa snaží pomáhať ľudom a veľmi ju obdivujem za to čo robí. Po prvom tréningu s ňou som si povedala, že ja to nezvládnem. Vôbec nevládzem a som strašne slabá, unavená. Aďa ma nakopla!! Zmenila to. Cvičiť chodím s radosťou aj keď každý tréning je riadna makačka .Najviac ma zamrzelo, že ta zmena ide veľmi pomaly, ale verím, že spolu s Aďou to dáme .Cvičenie mi dalo veľmi veľa energie, bolesť chrbta sa stratila a ten pocit, že robím nie čo pre seba a svoje telo je super. Cítim sa oveľa lepšie a ďakujem Adi za všetko čo robí. Stojí to všetko veľa úsilia, ale my to dáme!!!
Martina Debnárová
Veľa ľudí nevie pochopiť prečo chudý človek začne s cvičením . Ja som sa rozhodla začať s cvičením preto aby som zmysluplne využívala svoj voľný čas a spravila niečo pre seba a svoje zdravie. A samozrejme ako každý kto sa rozhodne cvičiť som chcela lepšie vyzerať . Keďže som nevedela ako začať, rozhodla som sa obrátiť na niekoho kto sa tomu všetkému rozumie, kto mi pomôže a poradí a povedzme si pravdu niekoho kto ma prinúti keď to budem mať chuť vzdať. Tréningy s Jankom Kopaničákom ma milo prekvapili .Boli vždy pestré a natoľko ma bavili, že sa cvičenie stalo mojou záľubou a pokračujem v ňom aj naďalej. Vďaka cvičeniu sa cítim skvelo, mám viac sily, energie a moja postava sa mení . Všetkým, ktorí chcú spraviť niečo pre seba a nevedia ako začať ,odporúčam Realfit. Keď na sebe vidíte pokroky, jednoducho nemôžete prestať ! Ďakujem!! Monika
Monika Kleinová
Keď sme sa pred 3 rokmi rozhodovali, čí v našom veku (60 rokov) sa dáme na nejaký ten "pohyb", aby sme si rozhýbali stuhnuté svaly a bolesti v kĺboch čí krížoch, našli sme typ. Po konzultácii s kondičným trénerom Radom Cabúkom sme sa do toho pustili. Najprv vstupne testy, odporúčania v strave a nastal deň, keď sme nabehli na "stroje" a pomôcky vo fitku - samozrejme pod dozerajúcim okom Rada. Po niekoľkých cvičeniach sme mali rôzne pocity, ale tým, že sme sa rozhodli spolu s manželkou cvičiť - jeden druhého sme posmeľovali a ťahali to ďalej... Najprv sme pozvoľna zaťažovali telo tak, aby sme si v našom veku neuškodili. Keďže sme mali problémy s platničkou v krížoch, s bolesťami v kolene a tiež s krvným tlakom, Rado nám "naordinoval" stravu a cviky. Po niekoľkých mesiacoch (cvičili sme 3 x a neskôr 2 x v týždni) sa ukázali výsledky. Ustúpili bolesti v krížoch - najmä po dlhšej ceste autom, ustúpili bolesti v kolene a hlavne - krvný tlak sa ustálil a nebolo nutne brat tablety. Veľmi nám poslúžila zmena stravy, schudli sme niekoľko kg a hlavne cítili sme sa fajn. Keď som v novembri pre zdravotne problémy - nutná operácia - musel na chvíľu prestať s cvičením, pociťoval som ja i moja manželka, že nám chyba ta naša "droga" - cvičenie vo fitku a tak sme sa opäť vrátili a pomaly zaťažujeme svoje telo aj v 63. rokoch života. Opäť sa cítime fajn, stretávame sa tu nielen s mladými peknými ľuďmi, ale sú tu aj starší a ide im to krásne... Takže si tu osviežime nielen ducha tela, dáme do tela, ale stretneme aj veľa milých ľudí ... a verte, to náš akosi omladzuje a drží fit. Sme radi, že sme stretli mladého človeka - trénera Radka, ktorý nám veľmi spríjemnil životný štýl, pomohol upevniť zdravie. A že sme vo vyššom veku - začínať kroky pre zdravý život - nikdy nie je neskoro!!! Vrelo odporúčame aj iným. Jozef a Iveta
Ivetka a Jozef Múdry
Ahojte! Volám sa Martina . S Realfit tímom cvičím asi rok a pol. Najťažšie pre mňa bolo začať cvičiť. Stále som to odkladala asi štýlom : dnes sa mi nechce začnem až od zajtra a podobné výhovorky. Až jeden krásny deň som sa zobudila a môj starší syn mi povedal: Mamka prečo Ty si taká tučná a iné mamky sú kočky? Táto otázka ma veľmi zaskočila a samozrejme aj rozplakala. Nevedela som mu to normálne vysvetliť.Za môj prvý krok k cvičeniu vďačím švagrovi Tomášovi ktorý mi na Vianoce daroval poukážku na cvičenie s osobným trénerom. začo som mu veľmi vďačná. Môj prvý krok do posilňovne bol veľmi ťažký plný strachu, ale po stretnutí s Radom som mala z neho dobrý dojem. Hneď som spoznala aj môjho trénera Janka ,s ktorým som začala cvičiť .Boli to veľmi ťažké začiatky ,ale dnes môžem povedať, že aj krásne. Cvičenie sa stalo pre mňa relaxom. Realfit tým je super. Každému odporúčam je to kolektív mladých ľudí, ktorí vedia poradiť, povzbudiť tak, aby bol každý z nás spokojný a výsledky boli viditeľné. Ďakujem za všetko celému realfit tímu a teším sa na ďalšiu spoluprácu. Odkaz pre všetkých ktorí váhate už neváhajte Realfit je tým ktorý Vám pomôže aj napriek vašim zdravotným problémom tak neváhajte a oslovte ich. Ďakujem Vám za všetko a teším sa na ďalší tréning.
Martina Novotná
S trénerom Radoslavom Cabúkom cvičím s prestávkami už niekoľko rokov. Prvýkrát som využila jeho služby v čase keď som už vyskúšala všetky metódy a diéty na doladenie mojej postavy (nikdy som nemala veľkú nadváhu iba pár kíl som chcela dať dole) no nič nepomáhalo. Po dvoch mesiacoch u rada som schudla 5kg a bola som veľmi spokojná. Potom prišlo leto a dala som si prestávku, trošku pribrala po grilovačkách a podobne. Následne som sa vrátila k tréningom s Radom. Momentálne som po pôrode a u rada dávam dokopy svoju postavičku po tehotenstve s mojim synčekom Erikom. A prečo vlastne cvičím s trénerom? nie som veľmi cvičebný typ ale vždy chcem aby moja postava vyzerala top. Rado ma dokáže dotiahnuť do fitka a správne ma namotivuje na tréning, ktorý je vždy pestrí a zábavný. Určite všetkým ale najmä tým, ktorí majú problém dokopať sa k cvičeniu odporúčam osobného trénera. Realfit tím je ta najlepšia voľba akú môžete urobiť!
Renáta Muľová
Pravidelne cvičím už dlhú dobu, popri tom sa venujem aj bicyklovaniu. Pre trénera som rozhodol, pretože som potreboval nakopnúť svoj vlastný progres, keďže už dlhšiu dobu som nemal výraznejšie výsledky čo bolo spôsobené aj mojou vlastnou pohodlnosťou a ľahkým, bezbolestným prístupom k cvičeniu v posilňovni. Pre Radoslava Cabúka som sa rozhodol pretože som videl jeho výsledky, ktoré dosahuje s klientmi. Tréningy s Radom ma nakopli a musím povedať, že sa začal aj môj progres a postava sa mení k lepšiemu. Rado ma dokáže motivovať a prinúti ma zapracovať na sebe aj vo chvíľach keď sa mi po ťažkom dni v práci vôbec nechce. Určite všetkým odporúčam ak sa chcú naozaj zmeniť svoju postavu osobného trénera a je jedno či ste začiatočník alebo ako ja cvičíte už dlho.
Jozef Štofan
CVIČENIE JE PRE MŇA RELAX Asi pred 6 týždňami som sa rozhodla, že začnem cvičiť pod dohľadom osobného trénera. Motivovala ma moja kamarátka Marcelka, ktorá už absolvovala tréningy pod vedením profesionálneho trénera. Vybrala som si kvalifikovanú trénerku Adrianu Petrovičovú členku realfit tímu, ku ktorej chodievam aj na skupinové cvičenia. Aďka je proste super. Rada chodievam na jej tréningy, lebo vždy ma čaká niečo nové. Nikdy to nie je o stereotype ale naopak vždy ma čaká nejaká nová výzva. Pomáha mi s cvikmi, učí ma ako správne dané cviky vykonávať, aby cvičenie malo aj zmysel a prinieslo očakávané výsledky. Tiež mi vie poskytnúť aj cenné rady ohľadom správneho stravovania, a sem tam aj poradí nejaký dobrý „receptík“ na chutné a zdravé jedlo. Vrelo odporúčam všetkým tým, ktorí sa toho možno v kútiku duše boja. Treba to skúsiť. Aj ja som mala obavy a teraz to môžem len a len odporúčať. Cítim sa oveľa lepšie a pominuli aj moje problémy s chrbticou.
Ingrid Salaganičová
Cvičenie s trénerom mi dáva istotu správne precvičených partii tela. Pri trénerovi sa nikdy nenudím, nie je to stereotyp. Vymýšľa nové a nové kombinácie cvikov. Na môjho trénera sa môžem obrátiť z problémami pri stravovaní alebo keď mám zdravotné problémy prispôsobí tréning. Môj tréner je aj kamarát. Veľmi dobre sa mi s ním cvičí. Odporúčam to každému.
František Novotný
Často sa stretávam s názorom, že štíhle dievčatá majú boj o postavu dopredu vyhratý. Netvrdím, že nie, ale ani, že áno. Dobrá postava je jedno, ale pevné a pružné telo, vec druhá. Na to, aby som dar, ktorý mám v podobe dobrej postavy, len tak nepremárnila, rozhodla som sa, že jej ešte dopomôžem a skrášlim ju. Stále som bola aktívnym dieťaťom, tínedžerom a chcem byť aj aktívnou ženou. Preto som sa rozhodla, že začnem navštevovať fitko. Keďže na to, aby som cvičila dobre, efektívne a hlavne správne je nevyhnutná pomoc a rada trénera, vybrala som si Rada Cabúka. Je to človek, ktorý ma nie len naučil, ako a čo cvičiť, ale dodal aj správnu motiváciu a chuť do ďalšieho cieľa, ktorý mám pred sebou.
Natália Čikošová