Získajte postavu svojich snov!

Pomôžeme vám nadváhu nechať v minulosti

Vy viete, čo chcete. My vám povieme, ako to dosiahnuť. A budeme vás s radosťou sprevádzať.

Nečakajte, až vám nadváha prerastie do obrovských rozmerov. Vráťte sa z kratšej cesty. Zdravie máte len jedno a nadváha ho iba komplikuje.

Naša spolupráca krok za krokom pri vašom chudnutí  v Prešove

 • 1
  Štartovacia čiara
  Na začiatku musíme vedieť, kde sa nachádzate. A budeme vedieť, ako sa zlepšujete. Na prvom stretnutí v Prešove pred chudnutím, vás potrebujem spoznať a urobiť vstupnú diagnostiku. Samozrejme vám pomeriam telo a odvážim vás.
 • 2
  Čo budete jesť - stravovací plán
  Na základe nášho prvého rozhovoru vám zostavíme stravovací plán. Určite nie je možné schudnúť a nezmeniť pritom stravovacie návyky, ktoré vás do stavu nadváhy priviedli.
 • 3
  Čo budete cvičiť a ako často - tréningový plán
  Zostavíme vám individuálny plán cvičení na 10-12 týždňov. Ak máte zdravotné komplikácie, žiadne obavy. Vyhneme sa im a cvičenie vám nastavíme tak, aby ste z neho mali radosť.
 • 4
  Tréningy pod dohľadom osobného trénera
  Začneme pracovať na postave vašich snov. Naučíme vás správne cvičiť. Budeme vám oporou a motivátormi.

Čo získate?

Svoj cieľ

 • Postavu snov
  Nepôjde to naraz, ale dopracujeme sa k nej
 • Správne stravovacie návyky
  Budete vedieť ako sa stravovať. Čo kedy nejesť a naopak. Zásady, ktoré keď dodržíte, kíl naviac sa zbavíte.
 • Návyk hýbať sa
  Bez pohybu to nejde.Čaká vás lepšia kondícia. Predstavte si, že vybehnete po schodoch ako srnka!
 • Úsmev
  Áno, úsmev pri pohľade do zrkadla. To bude radosť.
 • Sebavedomie
  Vyššie sebavedomie bude prameniť nielen z lepšej postavy, ale hlavne z vedomia, že ste to zvládli. Budete sa seba hrdá.
 • Obdiv a uznanie
  Možno aj trochu závisti. Pripravte sa na obdivné pohľady, budete si ich vychutnávať.
 • Menšiu konfekčnú veľkosť
  Na problémy s kúpou módneho oblečenia budete môcť ZABUDNÚŤ. Výber sa vám úžasne rozšíri, nebudete sa stačiť čudovať.
 • Nových priateľov
  Pri chudnutí v Prešove v Realfite sa stretnete s optimistickými , veselými ľuďmi. Sme jedna veľká rodina. Pridáte sa k nám?

Referencie

Cvičiť s osobným trénerom som začala pred mesiacom. Predtým som cvičila sama alebo len na skupinových cvičeniach. Váha však dole nešla a pridruzili sa aj zdravotné problémy s kolenom. cvičenia vo fitku som sa vždy tak trochu obávala. Cítila som sa ako nemotorne drevo každý tréning s osobným trénerom Radom Cabukom z realfitu však menil môj názor. Naučila som sa ako správne cvičiť aj s ortezou na nohe a to hlavne je tiež to že ručičky na váhe sa začali opäť hýbať smerom dole. Za mesiac som ubrala 3 cm v páse aj bokoch. Tím realfitu vrelo odporúčam amatérom, profikom, ľuďom so zdravotnými problémami. Sú profesionálni, ale predsa ľudský a hlavne dokážu motivovať aj tých posledných nemilovnikov športu. Cvičíme predsa pre seba. Pre svoje zdravie
Michaela Schifferová
Cvičenie s trénerom mi prinieslo úžasný pocit, že som pre seba niečo urobila - zníženie váhy, spevnenie postavy, zlepšenie držania tela, a jednoznačne - obrovské zvýšenie sebavedomia. Skvelá spoločnosť a hodinka nabitá energiou, a to aj po namáhavom tréningu. Jednoducho povedané - endorfíny sú neuveriteľnou drogou a povolenou.
Veronika Špirengová
V mladosti som sa aktívne venoval lyžovaniu, plávaniu a windsurfingu, no s pribúdajúcimi rokmi som úplne spohodlnel a dlho som pre seba a svoje telo nerobil nič. V poslednej dobe mi však kondícia už začala robiť problémy a i základné veci boli pre mňa namáhavé (nehovoriac o oblečení). Bolo jasné, že s tým niečo musím urobiť. Príkladom sa mi stala moja dcéra Lea, na ktorej som videl, že keď sa chce a robí sa to dobre, tak to ide. Vďaka trénerovi Radovi Cabúkovi, jeho radám v stravovaní a vedeniu pri cvičení sa po troch mesiacoch cítim oveľa lepšie a ďalší vývoj, dúfam, uvidíte na fotkách
Martin Klein

Poďte na to - spolu chudnutie v Realfit Prešov zvládneme

Balíček ŠTART
90 €
60 €
Vstupná diagnostika
Individuálny stravovací plán
Individuálny tréningový plán
3 tréningy pod dohľadom osobného trénera
Chcem schudnúť
pre začiatočníka je dohľad trénera maximálny, pokročilý môže byť na cvičení s iným klientom, tréner iba dohliada. NIE JE VÝHRADNÁ STAROSTLIVOSŤ OSOBNÉHO TRÉNERA PO CELÚ DOBU TRÉNINGU
Balíček ŠTANDARD DUO
240 €
180 €
Vstupná diagnostika
Stravovací plán pre každého
Tréningový plán pre každého
10 tréningov pod dohľadom osobného trénera pre dvojicu
Chcem schudnúť
Výberom balíčka získavate VÝHRADNÚ STAROSTLIVOSŤ osobného trénera PO CELÚ DOBU TRÉNINGU iba dvojici. Ideálny pre manželské páry, priateľov, rodinných príslušníkov.
Balíček EXCLUSIVE TRENING
180 €
Vstupná diagnostika
Individuálny stravovací plán
Individuálny tréningový plán
10 tréningov pod výhradným dohľadom osobného trénera
Chcem schudnúť
Získate VÝHRADNÚ STAROSTLIVOSŤ OSOBNÉHO TRÉNERA PO CELÚ DOBU TRÉNINGU. Tréner sa na tréningu venuje výhradne iba vám, žiadnemu inému klientovi. EXKLUZIVITA PRE VÁS..