Služby osobného trénera

 • 1
  Osobný prístup
  Osobný tréningový a stravovací plán vám tréner pripraví na mieru. Podrobne vyplnený vstupný dotazník je výbornou príležitosťou na zistenie vašej pomyselnej štartovacej čiary.
 • 2
  Odborné vedenie
  Tréner vás naučí ako správne cvičiť. Dokáže vám poradiť nielen vo fitness centre, ale aj online - na diaľku.
 • 3
  Motivácia
  Získate ju v rámci tréningov. Čo najviac zaváži sú vlastné výsledky. Motivácia vlastnými výsledkami je najsilnejším hnacím motorom.

Áno, chcem DNES získať služby osobného trénera

Čo sa stane po objednaní služieb

 • Po objednaní niektorej zo služieb dostanete do svojej emailovej schránky zálohovú faktúru.
 • Po jej uhradení vám pošleme emailom faktúru - daňový doklad.
 • V závislosti od objednanej služby vám mailom doručíme vstupný formulár/e
 • Vyplňte ich podrobne, pretože na základe vašich informácií vám osobný tréner doporučí stravu prípadne tréning.
 • Následná komunikácia je už na vašej a trénerovej dohode.

Schudli s nami

Cvičiť s osobným trénerom som začala pred mesiacom. Predtým som cvičila sama alebo len na skupinových cvičeniach. Váha však dole nešla a pridruzili sa aj zdravotné problémy s kolenom. cvičenia vo fitku som sa vždy tak trochu obávala. Cítila som sa ako nemotorne drevo každý tréning s osobným trénerom Radom Cabukom z realfitu však menil môj názor. Naučila som sa ako správne cvičiť aj s ortezou na nohe a to hlavne je tiež to že ručičky na váhe sa začali opäť hýbať smerom dole. Za mesiac som ubrala 3 cm v páse aj bokoch. Tím realfitu vrelo odporúčam amatérom, profikom, ľuďom so zdravotnými problémami. Sú profesionálni ale predsa ľudský a hlavne dokážu motivovať aj tých posledných bemilovnikov športu. Cvičíme predsa pre seba. Pre svoje zdravie
Michaela Schifferová
Prečo cvičím s trénerom? Cvičenie ma predovšetkým baví. Mnohí si vravia, že cvičenie je strata času. Práve preto cvičím rada pod dohľadom trénera. Nechcem v posilňovni svoj čas premárniť nesprávnou technikou cvičenia alebo nedostatočnou intenzitou, nesprávnymi návykmi cvičenia alebo tréningovým stereotypom. Tréner pre mňa predstavuje disciplínu počas tréningu, pravidelnosť, ako aj zdokonalenie techniky cvičenia. Na trénerovi by malo byť vidieť, že sám sa riadi svojimi radami, že cvičí a je vo forme. Že sa vzdeláva a trénersky vyvíja. Má byť predovšetkým príkladom pre svojich klientov a tiež by si mali sadnúť aj po ľudskej stránke. Ja takého trénera mám a preto rada cvičím pod jeho dohľadom. S mojím trénerom Jankom je cvičenie zábavou :))
Monika Tomanová
S trénerom z tímu Realfit cvičím už takmer tri mesiace. Keďže som predtým schudol viac ako 25 kg pomerne rýchlym tempom, mojou prioritou bolo spevnenie postavy a zväčšenie objemu chudnutím zredukovanej svalovej hmoty. Napriek tomu, že v cvičení už nie som úplný začiatočník, rozhodol som sa pre tréning s trénerom Realfit, najmä kvôli odbornému dohľadu a motivácii, ktorú poskytuje. Technicky správne vykonávanie cvikov, rozloženie síl v rámci tréningu a konzultovanie správneho stravovania, aj s tým sa vždy s plnou dôverou obraciam na trénera.
Gabriel Klein
Približne pred mesiacom som sa rozhodla pre osobného trénera. Na základe pozitívnych ohlasov, som si vybrala REALFIT. A bola to ta najlepšia voľba. Na prvom stretnutí som absolvovala vstupnú diagnostiku. Dostala som jedálniček, na ktorý som si rýchlo zvykla a začala som cvičiť. S trénerom Jožkom cvičím už mesiac a som veľmi spokojná. Tréningy sú ťažké, no stoja za to. Neľutujem že som sa na to dala, pretože sama by som nedokázala ani polovicu toho čo s trénerom. Po mesiaci sa cítim menej unavená a hlavne ľahšia. Realfit tím môžem len odporúčať!
Janka Vargová