Online poradenstvo - starostlivosť na diaľku

 • Potrebujete poradiť ale nie ste z Prešova?
 • Nemáte radi posilovne ale predsa by ste radi cvičili pod dohľadom trénera?
 • Potrebujete spevniť telo a vedieť  správne cviky?
 • Chcete si zlepšiť kondíciu a chceli by ste poradiť od odborníka?
 • Potrebujete iba naštartovať a pravidelnú motiváciu?

Vyriešte to ONLINE PORADENSTVOM - starostlivosťou na diaľku!

 • Získate osobného poradcu a trénera na diaľku
 • Po vzájomnej komunikácii pôjdete správnym smerom pod dohľadom odborníka
 • Získate tréningový a stravovací plán "šitý" vám na mieru
 • Dohodnete si formu komunikácie (email, Skype...)
 • Zlepšite si životosprávu a kondíciu
 • Získate pozitívnu motiváciu vlastnými výsledkami

Dokázali to s nami

Moja cesta k cvičeniu, teda aby som bola presná, cesta celej mojej rodiny k cvičeniu s Radom Cabúkom a Realfitom sa začala minulý rok v septembri. Bola som rozhodnutá za každých okolností pomôcť svojej dcére v boji s nadváhou. Keďže synovi sa nesmierne pevnou vlastnou vôľou podarilo za veľmi krátky čas schudnúť, boli sme i s dcérou motivované a zároveň sme vedeli, že u nej to bez pomoci nepôjde. Pri hľadaní informácií o niekom, kto by sa jej ujal (vtedy ešte dúfajúc, že presvedčím aj manžela, aby sa pridal), som sa dostala k Radovej e-mailovej adrese a napísala mu, ako sa veci majú. A musím povedať, že to bolo výborné rozhodnutie. Od prvého stretnutia nás presvedčil, že v tom, čo robí, je profík a navyše, že je príjemný a chápavý človek s citlivým prístupom. A takto postupne som sa k dcére, manželovi a synovi, ktorý dolaďuje formu s Jožkom Zabavnikom, pridala i ja. Čas, ktorý spolu trávime vo fitku, nás ako rodinu spája a pre mňa je zadosťučinením, že sme všetci pochopili, že byť fit je dôležité!
Gabriela Kleinová
Cvičenie s realfitom mi dalo ale aj zobralo veľa. Dalo mi množstvo pozitívnej energie, väčšie sebavedomie, ale aj možnosť spoznať príjemných ľudí. A vzalo mi to kilá navyše, za čo som vďačná svojmu trénerovi Jankovi, ktorý je veľký profesionál, ale je aj ľudský a príjemný spoločník pri cvičení. Cvičenie s realfit tímom odporúčam každému, kto potrebuje nabrať kondičku, zhodiť kilá navyše a zmeniť svoj život k lepšiemu. Profesionálny prístup zaručený!
Stanislava Cipková
Cvičím celý život. Milujem tanečné hodiny a skupinové cvičenia na hudbu ale.....ak človek chce naozaj dosiahnuť nejaký výsledok potrebuje individuálny prístup. A preto cvičím s chlapcami z Realfitu. Nemám ideálnu postavu a nikdy ju mať nebudem. Nikdy sa nedostanem do tej kolonky "pred a po" pretože som lajdák na stravu. Ale nebolí ma chrbát, som pevnejšia a pri poslednej túre v horách som zistila, že sa mi ide veľa ľahšie . Preto si myslím, že trénovanie s osobným trénerom dá benefit každému. Aj keď nie je na prvý pohľad viditeľný. Športu zdar. :-)
Eva Sabová
Vyskúšala som niekoľko fitnescentier a odnášala som si z nich rôzne skúsenosti. Očakávania boli vždy veľké ale nezodpovedali výsledkom. Pred necelým mesiacom som navštívila tím odborníkov z Realfitu. Stretla som sa s odbornosťou a príkladným individuálnym prístupom, ktorej výsledkom bolo upravenie jedálnička. Nasledovali cvičenia s osobnou trénerkou Aďou Petrovičovou, ktorá ma vždy vedela motivovať. Aďa sa mi dôkladne venuje na každej hodine, popíše a predvedie nový cvik s tým, že pravidelne intuitívne stupňuje záťaže a intenzitu cvičenia, čím prekvapí hlavne mňa. Po prvých hodinách som bola skalopevne presvedčená, že Aďou nastavené cvičebné limity nikdy nedosiahnem. Avšak entuziazmus a pravidelné podnecovanie po 3 týždňoch už má viditeľné výsledky. Práve toto je dôvod prečo si vybrať práve tím odborníkov z Realfitu.
Veronika Mikitová
Vstavanie niekoľko krát v noci, ráno o 6 budíček a ísť cvičiť???Tak toto určite nedám. Nedá sa to zvládnuť. Pochopila som, že všetko sa dá ak človek chce a ma tú možnosť vypadnúť aspoň na chvíľku z domu. Neverila som, že to zvládnem, no neustála podpora a povzbudenie od mojej trénerky Adriany mi veľmi pomohla. Je to super človek, ktorý sa snaží pomáhať ľudom a veľmi ju obdivujem za to čo robí. Po prvom tréningu s ňou som si povedala, že ja to nezvládnem. Vôbec nevládzem a som strašne slabá, unavená. Aďa ma nakopla!! Zmenila to. Cvičiť chodím s radosťou aj keď každý tréning je riadna makačka .Najviac ma zamrzelo, že ta zmena ide veľmi pomaly, ale verím, že spolu s Aďou to dáme .Cvičenie mi dalo veľmi veľa energie, bolesť chrbta sa stratila a ten pocit, že robím nie čo pre seba a svoje telo je super. Cítim sa oveľa lepšie a ďakujem Adi za všetko čo robí. Stojí to všetko veľa úsilia, ale my to dáme!!!
Martina Debnárová
Cvičenie s tímom Realfit je skvelou príležitosťou ako sa rozhýbať, spáliť nejaké kalórie, odreagovať sa a dobiť sa pozitívnou energiou. Ja osobne cvičím s trénermi z Realfitu už dva roky a stále ma to baví. Je jedno s kým cvičím, lebo viem, že všetci z tímu sa snažia poskytnúť čo najlepší a najvhodnejší tréning. Tréningy sa nikdy neopakujú, vždy prídu s niečím novým, a preto to nikdy nie je nuda. Z každého tréningu odchádzam spokojná, a hoci sa mi niekedy nechce, nikdy nie je čo ľutovať.
Tatiana Jeremiášová