Chcete schudnúť? S nami to dokážete! 

Fitness recepty na chudnutie
29 €
Elektronická kniha receptov
39 fitness receptov s podrobným popisom
BONUS: Smoothie recepty (nepredajné)
BONUS: Veľkonočné pečenie - ebook (nepredajné)
Objednať
pre začiatočníka je dohľad trénera maximálny, pokročilý môže byť na cvičení s iným klientom, tréner iba dohliada. NIE JE VÝHRADNÁ STAROSTLIVOSŤ OSOBNÉHO TRÉNERA PO CELÚ DOBU TRÉNINGU
Balíček ŠTANDARD
120 €
Vstupná diagnostika
Individuálny stravovací plán
Individuálny tréningový plán
10 tréningov pod dohľadom osobného trénera
Objednať
Pre začiatočníka je dohľad trénera maximálny, pokročilý môže byť na cvičení s iným klientom, tréner iba dohliada. NIE JE VÝHRADNÁ STAROSTLIVOSŤ OSOBNÉHO TRÉNERA PO CELÚ DOBU TRÉNINGU

Prečo chudnúť a cvičiť s fitness trénerom

 • S fitness trénerom budete od začiatku cvičiť efektívne, správne a účinne
 • Fitness tréner vás naučí správne prevedie jednotlivých cvikov
  Chránite aj svoje zdravie, tým že tréner dozrie na správnu techniku vykonávanú s primeranou záťažou. Váš čas nevyjde navnivoč nesprávnym vykonávaním cvikov.
 • Prevencia zranenia
  Pre úspešnosť vášho cvičenia je dôležité byť zdravý. S trénerom znížite riziko zranenia a zvýšite šancu na vaše dlhodobé cvičenie.
 • Tréner vám zostaví tréningový plán podľa vašich aktuálnych možností a schopností
  Tie zistí vďaka vstupnej diagnostike, základným pohybovým testom na začiatku tréningu a celkového testovania vašich pohybových rozsahov, schopností a kondície počas prvých tréningov.
 • Váš tréning sa neustále mení, vyvíja a zvyšuje sa náročnosť
  Podľa toho, ako postupne napredujete, tréner vám upravuje tréning. Vďaka tomu sú pokroky výraznejšie a výsledky rýchlejšie, pretože vaša výkonnosť stále rastie a s ňou rastú aj vaše výsledky.
fitness tréner dozerá na klientku
 • S trénerom máte vyššiu motiváciu cvičiť
  Dohodnutý tréning zvyšuje pravdepodobnosť, že naozaj absolvujete a budete cvičiť pravidelne. Veľakrát sa vám už po celom dni nechce ísť zacvičiť. Ak sa prekonáte, zistíte, že tréning nám naozaj pomohol a cítite sa lepšie. Musíte sa prekonať. Ak na vás čaká tréner, prídete aj preto, lebo nechcete sklamať človeka, ktorý sa tešil na spoločný tréning.
 • Tréner vám pomôže odreagovať sa
  Milujeme svoju prácu. Tešíme na našich klientov a robíme maximum, aby ich tréning bol účinný, efektívny a zároveň zábavný a príjemný. Cvičenie nie je len o drine a pote. Je to aj spoločenská udalosť a priestor na vetranie hlavy. Prídete na iné myšlienky a porozprávate sa s príjemným človekom, ktorý sa teší zo svojej práce a vašej prítomnosti na tréningu.
 • Nemáte problém čo, kedy a ako cvičiť
  Často sa ľudia vyhýbajú návšteve fitnes centra lebo sa boja, že nebudú vedieť ako cvičiť a všetci na nich budú pozerať. S trénerom sa vám to nestane. Presne vám vysvetlí a ukáže čo máte robiť a trpezlivo bude viesť všetky vaše kroky. Je neustále pri vás a dohliada na vás. Zároveň sa s ním viete podeliť o všetky vaše obavy a problémy s cvičením.
 • Lepší výkon na tréningu
  Vďaka trénerovi podáte vždy lepší výkon ako keby ste cvičili sami. Tréner vám pomôže ísť za hranicu vašej pohodlnosti. Tým skôr získate výsledky. Zároveň tréner dozrie aj na to, aby ste svoje sily neprecenili a nezranili sa.
 • Úprava stravy pre dlhodobo udržateľné chudnutie
  Upravíme vám stravu tak, aby ste rýchlo, zdravo a dlhodobo udržateľne schudli. Zároveň s nami počas tréningu môžete konzultovať všetky prípadné problémy a nejasnosti.

Čo cvičením získala a čo stratila Mirka Chovancová ?

Trénovať s trénerom bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť. Tréner je pre mňa rozhodne veľkým motivátorom, ktorý ma ženie vpred, ktorý mi povie „dokážeš to" aj keď ja už nevládzem ani ležať na žinenke. Odpovie mi na akúkoľvek záludnú otázku týkajúcu sa stravovania a jedálnička, ale je najmä ČLOVEKOM, ktorého vždy rada vidím.
Mirka Chovancová
Vysoko hodnotím profesionálny, cieľavedomí a priateľský prístup trénerov Realfit.
Janka Horáková
Je fajn stretnúť profesionálov vo svojej oblasti. Je ešte lepšie, keď sú tí profesionáli súčasťou Vášho života a pozitívne ho menia. K takým úspešným odborníkom určite patrí náš tréner Janko Kopaničák, ktorému ďakujem za jeho profesionálny a ľudský prístup. Rovnaké poďakovanie patrí aj šéfovi Realfit tímu – Radovi Cabúkovi, ktorý nám tohto skvelého trénera sprostredkoval. S Realfitom je život naozaj fit!
Marek Chovanec
Cvičenie s trénerom mi prinieslo úžasný pocit, že som pre seba niečo urobila - zníženie váhy, spevnenie postavy, zlepšenie držania tela, a jednoznačne - obrovské zvýšenie sebavedomia. Skvelá spoločnosť a hodinka nabitá energiou, a to aj po namáhavom tréningu. Jednoducho povedané - endorfíny sú neuveriteľnou drogou a povolenou.
Veronika Špirengová

Nič neriskujete. Naopak!  ZÍSKATE

 • stravovací a tréningový plán pripravený výhradne pre vás
 • osobné poradenstvo a odbornú podporu skúsených profesionálov
 • motiváciu vašimi vlastnými úspechmi
 • máte 30 dní  možnosť vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti

Potrebujete pomoc?

Napíšte nám na info@realfit.sk, alebo volajte na 0917 568 291.

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme.